Kancelarie tajne - zabezpieczenia

Pojemniki

A A A

Metalowe pojemniki do plombowania kluczy typu PSK wykonane są ze stali pokrytej lakierem proszkowym w kolorze szarym. Plombowane są plasteliną i referentką. Proponujemy dwa modele:

  • PSK12 - wymiary wew. (SxWxG) 60x55x120mm
  • PSK17 - wymiary wew. (SxWxG) 55x55x170mm
Dzięki swej konstrukcji są niezwykle wytrzymałe, waga to ok. 400g - PSK12 i ok. 500g - PSK17. Pojemniki są szeroko stosowane w Wojsku Polskim, zakładach karnych oraz kancelariach tajnych. Pojemniki mogą być przechowywane w szafkach na pojemniki.

Szafki typu SPK25P do przechowywania pojemników do plombowania kluczy oraz bezpiecznych torebek o wymiarach (WxSxG) 520x390x200mm, waga ok. 11kg, wykonane są z blachy stalowej malowanej proszkowo na kolor szary. Zamykane na klucz (dwa klucze w komplecie). Mieszczą 25 pojemników lub bezpiecznych torebek. Standardowo zamykane są na klucz z zamkiem cylindrycznym oraz miseczkę do plombowania referentką. Na zamówienie możemy wyposażyć szafke dodatkowo w 30 haczyków na klucze umieszczonych na drzwiach od strony wewnętrznej oraz o innych wymiarach lub o innym rozkładzie przegródek.